Menu
Your Cart
Tüm ürünlerimizde bugüne özel %10 indirim şansı.

Arıtma Sistemleri

Gerek havuzlarda gerekse kullanım için tüketilen sularda arıtma işlemleri oldukça önem taşımaktadır. Bunun yanında içme sularında da arıtma işlemleri büyük önem taşımaktadır. Gerek havuzlarda olsun, gerekse kullanım sularının arıtılmasında olsun firmamız profesyonel çözümler sunmaktadır. Su arıtma sistemleri büyüklüğü ve yoğunluğu be olursa olsun firmamız tarafından başarı ile projelendirilmekte ve kurulumu yapılmaktadır. İşlem sonunda tamamen başarı elde edilmiş olmaktadır. Arıtma sistemlerinde tamamen profesyonel ve kaliteli malzeme ve donanımlar kullanılmaktadır. Bu işlemde tecrübeli ekibimiz profesyonel bir şekilde çalışmaktadır. Sonucunda da sorunsuz bir şekilde artıma sistemlerinin montajı ve kullanıma hazır hale gelmesi sağlanmış olmaktadır. Özellikle yüzme havuzlarında suların sertliğinin alınması ve uygun seviyeye getirilmesi ve klor seviyelerinin ayarlanması profesyonellik ve bilgi gerektiren işlemlerdir. Firmamız bugüne kadar inşa ettiği tüm yüzme havuzlarında büyük başarı elde etmiş ve havuz sularının arıtılması sistemlerinde de aynı başarıyı göstermiştir. Firmamız büyüklüğü ne olursa olsun yüzme havuzları için uygun su arıtma sistemleri kurmakta ve kullanıma hazır hale getirmektedir. Zirve Havuz ve Su Arıtma Sistemleri olarak bu konuda birçok projede yer almış ve kaliteli bir şekilde sonuçlandırmış durumdayız. 

Firmamız yüzme havuzlarının sularının arıtılması ve uygun değerlere getirilmesi için yüzme havuzunun inşası kadar önemli bir projelendirme ve montaj işlemleri yerine getirmektedir. Bu işlemlerde oldukça titiz ve dikkatli çalışılmakta ve kullanımı kolay ve pratik olacak şekilde dizayn edilmektelerdir. Arıtma sistemlerinin kurulması için önce iyi bir projelendirme işlemi ve kullanılacak donanımların seçimi yapılmalıdır. Havuzun büyüklüğüne ve kullanılacak suya göre su arıtma sistemleri seçilmelidir. Kapasiteyi karşılayacak ve sorunsuz çalışacak arıtma sistemlerinin seçilmesi ve montajının yapılması önemli bir konudur. Zirve Havuz ve Su Arıtma Sistemleri olarak bu güne kadar birçok yüzme havuzu ve bu havuzlar için arıtma sistemi kurduk. Bu konuda oldukça deneyimli ve profesyonel firmayız. Bu sebeple kolaylıkla arıtma sistemlerinin belirlenmesi ve kurulumunun yapılması firmamız tarafından sorunsuzca ve profesyonelce yapılmaktadır. Firmamız kurduğu arıtma sistemlerinin sorunsuz şekilde çalıştığını ve çalışacağını test etmekte ve sizlerin kullanımına o şekilde vermektedir. Kurulan su arıtma sistemleri daha sonrasında titizlikle kontrol edilmekte ve olası sorunlarda kısa sürede teknik servis hizmeti sunmaktadır. Firmamız kurduğu arıtma sistemlerinin düzenli olarak bakımlarının yapılması için ve kaliteli şekilde çalışmasını devam ettirmek içinde hizmet sağlamaktadır. Zirve Havuz ve Su Arıtma Sistemleri olarak kurduğumuz arıtma sistemleri firmamız tarafından gerekli dönemlerde kontrol edilmekte ve gerekli bakımları yapılmaktadır. Sizlerin firmamız tarafından yapılan her hizmette tam olarak memnuniyetinizi görmek en önemli amaçlarımız arasında yer almaktadır. 

Firmamız havuz sularının arıtılması ve uygun değerlere getirilmesi için kurulan arıtma sistemleri yanında kullanım sularının da arıtılması için sistemler kurmaktadır. Zirve Havuz ve Su Arıtma Sistemleri olarak büyüklüğü ve su kullanım yoğunluğu ne olura olsun her mülkte ve kurumda su arıtma sistemleri kurmakta ve kaliteli şekilde çalışmasını sağlamaktayız. Bu işlem havuz suyu arıtma işlemlerinden farklı olarak daha değişik donanımlar kullanmak gerektirmektedir. Firmamız bu konuda da oldukça deneyimli ve tecrübelidir. Birçok kurumun ve binanın kullanım suları için arıtma sistemleri kurmuş ve başarılı bir şekilde çalışmalarını sağlamış durumdayız. Profesyonel çalışma disiplinimiz ve uzman kadrolarımız ile kısa sürelerde etkili sonuçlar verecek hizmetler ve çözümler sunmaktayız. Sizlerin istekleri doğrultusunda kurulan arıtma sistemlerinin belirli dönemlerde kontrolleri ve bakımlarını yapmak için de hizmet sağlamaktayız. Sorunsuz şekilde yüksek kalitede verim alınması için çaba göstermekteyiz.