Menu
Your Cart
Tüm ürünlerimizde bugüne özel %10 indirim şansı.

Bakım ve Onarım

Zirve Havuz ve Su Arıtma Sistemleri olarak yıllardır bu sektörde hizmet vermekteyiz ve çalışma süremiz boyunca birçok yüzme havuzu ve süs havuzu inşa ederek başarılı projelere imza atmış durumdayız. Bu sayede edindiğimiz tecrübe ve profesyonellik ile sürekli gelişen ve büyüyen bir kurumsal yapı ile durmadan yolumuza devam etmekteyiz. Firmamız gerek özel mülklerde yüzme havuzu ve süs havuzları, gerekse de ticari amaçla oteller ve işletmelerde yüzme havuzu ve süs havuzu inşa etmiş bir firmadır. Bunların yanında kurumlar için sportif amaçlı olimpik havuzlarda inşa ederek büyük projeleri başarı ile tamamlamış durumdayız. Firmamız başarı ile yaptığı ve halen kullanımda olan havuzların düzenli olarak bakımlarını ve onarımlarını da yapmaktadır. Yüzme havuzu bakımı ve yüzme havuzu onarımı firmamızın profesyonel ve tecrübeli olduğu konulardan birisidir. Kurulan havuzlarda düzenli olarak bakım işlerinin yapılması büyük önem taşımaktadır. Sürekli olarak belirli dönemlerde havuz bakımı yapılması gerekliliktir ve aksatılmamalıdır. Havuzlarda uygulanacak bakım işlemleri büyük bir titizlikle ve profesyonelce yapılmalıdır. Havuzlardan uzun yıllar kaliteli şekilde yararlanmak için bu durumun aksatılmadan sağlanması gerekmektedir. Firmamız havuzların yapımı kadar bakımları konusunda büyük bir profesyonellik ve titizlik sergilemektedir. 

Firmamız tarafından yapılan yüzme havuzları veya kullanımda olan yüzme havuzlarının bakımları ve onarımları kısa sürelerde ve kaliteli şekilde uzman personellerimiz tarafından yapılmaktadır. Yüzme havuzlarında havuz bakımı birçok konuyu içermektedir ve komplike bir çalışma gerektirmektedir. Havuzun genel yapısının ve suyunun temizlenmesi düzenli olarak yapılması gereken bir işlemdir. Bunun yanında arıtma sistemlerinin kontrolü ve bakımı da oldukça önemli ve düzenli olarak yapılması gereken bir işlemdir. Bakımlar ve zaman içerisinde oluşan arızalarda teknik olarak destek olmak ve bu konuda hizmet sağlamak firmamızın önem verdiği bir konudur. Sorunlu ve kaliteli şekilde çalışmayan havuz sistemleri sağlığınızı ve güvenliğinizi tehdit edebilmektedir. Bu sebeple düzenli olarak bakımlarının yapılması önemli bir konudur. Firmamız yüzme havuzu bakımlarında büyük bir titizlik ile tüm akşamların ve işleyişin her detayını kontrol etmekte ve sorunlu olan veya sorun çıkartması durumu olan parçalar ve sistemler onarılmakta ve gerekirse değiştirilmektedir. Bu konuda profesyonel olarak çalışan ve oldukça tecrübeli olan ekibimiz havuz bakımı konusunda oldukça kaliteli hizmet vermektedir. Hiçbir konuda dikkati elden bırakmadan küçük veya büyük tüm türlerdeki havuzlar en küçük detayına kadar incelenmekte ve sorunlar giderilmektedir. 

Zirve Havuz ve Su Arıtma Sistemleri olarak yüzme havuzlarının bakımı gibi mevcut havuzların onarımını da yapmaktayız. Hasar almış ve uzun süre kullanılmamış havuzların onarılması ve çalışır duruma getirilmesi firmamız tarafından yapılmaktadır. Firmamız havuz onarımı konusunda da oldukça tecrübeli ve profesyonel hizmetler vermektedir. Ne durumda olursa olsun her tür havuz onarımdan geçerek kullanılacak duruma getirilmektedir. Bunun yanında süs havuzlarının bakımları ve onarımları da firmamız tarafından yapılmaktadır. Özellikle süs havuzlarının çoğunda bulunan fıskiyeler zaman içerisinde bakımsızlıktan sorun çıkarabilmektedir. Bu durumu önlemek için düzenli olarak havuz bakımı yapılması gerekmektedir. Süs havuzlarının iç temizliği ve sularının değiştirilmesi yanında fıskiye sistemlerinin kontrolü ve bakımlarının yapılması da önemli bir konudur ve firmamız tarafından yapılmaktadır. Bunun yanında süs havuzlarında meydana gelen hasar ve arızalarda da firmamız onarım hizmeti vermektedir. Profesyonel ve tecrübeli ekibimiz ile her türden havuzun bakımı ve onarımını kısa sürelerde kaliteli şekilde yapmaktayız. Gerekli olan tüm parçalar temin edilmekte ve gerekli teknik destek kaliteli şekilde firmamız tarafından sağlanmaktadır.