Menu
Your Cart
Tüm ürünlerimizde bugüne özel %10 indirim şansı.

Yüzme ve Süs Havuzları Yapımı

Yüzme ve Süs Havuzları Yapımı 

Yüzme havuzları evlerde açık ve kapalı şekilde kullanılabileceği gibi sportif ve ticari amaçla da açık ve kapalı alanlarda olimpik ve yarı olimpik olarak kullanılabilmektedir. Bunların yanında süs havuzları, tema havuzları, göletler ve dekoratif amaçlı havuzlarda ilgi görmekte ve kullanılmaktadır. Firmamız tüm türlerdeki havuzların projelendirilmesi ve yapılmasını profesyonel şekilde yapmaktadır. Zirve Havuz ve Su Arıtma Sistemleri olarak yıllardır çok sayıda yüzme havuzu ve süs havuzu yapmış ve başarı ile kullanıma sunmuş durumdayız. Firmamız bu konuda oldukça büyük ve önemli projelere imza atan ve başarı ile tamamlayan profesyonel bir firmadır. Yıllardır süren çalışmalarımız ve hizmetlerimiz ile tecrübeli ve deneyimli bir firmayız. Sektörde dünyadaki gelişmeleri ve teknolojik yenilikleri yakından takip ederek kendisini yenileyen ve sürekli gelişen bir firmayız. Yaptığımız büyük ve küçük yüzme havuzlarının yanında birçok süs havuzu da yapmış ve yaratıcı projeleri tamamlamış bir firmayız. Yüzme havuzu yapımında oldukça deneyimli ve profesyonel bir firma olarak yapılacak alan ve istenilen türde havuz için en uygun projelendirme firmamızın deneyimli ve profesyonel ekibi tarafından yapılmaktadır. Kaliteli ve kullanımı sorunsuz bir havuz için önce profesyonel ve her detayın belirlendiği bir proje çıkartılması büyük önem taşımaktadır. 

Projelendirme safhasında sizlerin istekleri ve alanın durumu ile inşa edilebilecek en güzel yapıyı ortaya çıkartmak için büyük çaba sarf edilmektedir. Projelendirme işleminin tamamlanması ile havuzun zeminin oluşturulması başlanır. Zirve Havuz ve Su Arıtma Sistemleri olarak inşa edilecek havuzlar için uygulanacak tüm işlemlerde ve tüm aşamalarda büyük bir titizlik ve profesyonellik sergilenmektedir. Oldukça kaliteli ve kullanımı sorunsuz yüzme havuzu yapabilmek için en başından sonuna kadar düzenli ve disiplinli bir çalışma sergilenmektedir. Oluşturulacak havuz için zemin gerekli eğimde ve olması gereken ölçülerde kazılarak betonlama işlemleri yapılmaktadır. Bu işlemden sonrada yalıtımın ve dekoratif özelliklerinin yapılaması başlamaktadır. Oldukça zahmetli ve tecrübe gerektiren işlemlerde büyük bir hassasiyet ile çalışılmakta ve havuz için güzel bir peyzaj çalışması yapılmaktadır. Sizlerin aklında olan ve hayalinizi kurduğunuz havuzların oluşturulması için büyük bir çaba harcanmaktadır. Bu aşamada havuzun arıtma sistemlerinin kurulumu ve su sistemlerinin inşası da yapılmaktadır. Yüzme havuzları kapalı alanlarda ve açık alanlarda farklı yöntemler ve tarzlarda yapılmaktadır. Ancak ikisi içinde aynı kalite ve profesyonellik kullanılmaktadır. Yüzme havuzu ister ev için, ister ticari amaçla veya sportif amaçla olsun hiç ayırmadan aynı özen, dikkat ve kalite uygulanmaktadır. Sizlerin memnuniyetini sağlamak ve istediğiniz şekilde bir havuza kavuşmanız için çaba sarf edilmektedir. 

İnşa çalışmalarının bitmesi ile kullanıma hazırlanan yüzme havuzlarının arıtma sistemleri ve su için kullanılacak kimyasallar sadece Sağlık Bakanlığı onaylı ve insanlara zarar vermeyecek şekilde belirlenmektedir. Oldukça hassas olduğumuz bu konuda sizlerin hiçbir sorun yaşamamanız sağlanmaktadır. Yüzme havuzları yanında istenilen türde ve temada süs havuzu inşası da firmamız tarafından yapılmaktadır. Oldukça yaratıcı ve kaliteli peyzaj çalışmaları ile hayal ettiğinizden ve esinlendiğiniz havuzlardan güzelini sizlerin hizmetine sunmaktayız. Zirve Havuz ve Su Arıtma Sistemleri olarak yıllardır süren hizmetlerimiz içerisinde birçok süs havuzu inşa etmiş ve oldukça başarılı projelere imza atmış durumdayız. Profesyonel ve uzman ekibimiz ile havuz yapılasını istediğiniz alanın en güzel şekilde dekore edilmesi ve çok güzel bir görsele sahip havuzun inşa edilmesi firmamız tarafından yapılmaktadır. Firmamız kaliteden ödün vermeyerek sizlerin tamamen sizlerin memnuniyetini hedef alan bir çalışma prensibi belirlemiş durumdadır. 

Açık Mekan Yüzme Havuzları, Kapalı Mekan Yüzme Havuzu, Çocuk ve Animasyon Havuzları, Jakuzili Havuzlar, Jakuzi ve Masaj Sistemleri, Çok Havuzları, Thalasso Terapi Havuzları, Termal Havuzlar, Olimpik Havuzlar, Eğlence Havuzları, Süs ve Doğal Havuzlar, Havuz Ekipmanları, Havuz Dezenfeksiyon Sistemleri, Havuz Kaplama Malzemeleri ve Havuz Aksesuarları uygulamalarını en güncel teknolojiyle müşterileri ile buluşturmaktadır. Firmamız söz konusu uygulamalarda Türk Standardı, Alman DIN normu, İngiliz SPATA ve Amerikan NSPI normlarına uymaktadır. 

Tüm havuzlar mekana ve kullanıcıların tercihlerine göre tasarlanmakta, projelendirilmekte ve inşaat uygulamaları gerçekleştirilerek müşteriye teslim edilmektedir. Mekanik ve dezenfeksiyon sistemleri ile uygulama kaliteleri arttırılarak, havuzların sağlık ve güvenlik yönünde tam donanımlı olarak müşterilere teslim edilmesi amaçlanmaktadır. Ayrıca servis ve bakım hizmetleri de sunulmaktadır.